ENGLISH | tiếng việt


新着情報

JIN-Gからのお知らせ

Modele pogody

Pomian v modelu na tydzień, na 10 DNI Albo na miesiąc pokazuje tendencje zmian Pogody w dostarczony kilka DNI. Wykresy Pogody, prawdopodobieństwo wystąpienia opadów i nienie atmosferyczne pokazują ścisłą sytuację pogodową na 3, 10, 14 DNI Albo na miesiąc. Duży zakres danych na stronie-Temperatura powietrza, kierunek i Pr, kość Wiatru, zachmurzenie, types opadów i je intensywność w modelu-pomożemy ci zorientować się w II pogodowej. Także Możesz znaleźć informacje o wschodzie i Zachodzie słońca, dłusci dnia i fazie Księżyca. Modèle GFS uruchamiany je obliczany jest w dwóch częściach (etapach). Generowane przez GFS pronozy obejmują najbliższe 384 godziny. W pierwszym ETAPIE (do 192 godziny, Siatka 27 km) interwał pronozy wynosi 3 godziny; w drugim ETAPIE (pronoza Powyżej 192 godziny, Siatka 70 km) interwał wynosi 12 godzin. Pode modèle-pronoza Pogody na Dzisiaj, na jutro, na tydzień, na miesiąc. Wychodząc z Domu Albo planując podróż, Warto sprawdzić prognozę Pogody, Żeby nie znaleźć się w niezręcznej II bez parasola Albo este ubranym w chłodną pogodę. Poguugoterminowa modèle-ścisła i szczegółowa pronoza Pogody na Dzisiaj, jutro i DWA tygodnie.

Także istnieje Funkcja POZ w modèle tylko na week-end, Żeby zaplanować wypoczynek. Dane pogodowe ze stacji synoptycznych przetwarzane są co parlent-à Daje Możliwość udostępnienia najbardziej ścisłej pronozy Pogody, w tym godzinowej. Modèle pronoz WRF jest dostÄ dla większości Europy i morza śródziemnego. Wyspy kanaryjskie, Madera i część wybrzeża atlantyku OD strony Maroko również obejmuje modèle WRF o rozdzielczości 9 km. Mniejszy, lecz również Niezwykle CNY dla fanów Wiatru Obszar obsługiwany przez modèle WRF o rozdzielczości 9 km pokrywa północną część morza Czerwonego, udostępniając prognozę dla popularnych spotów w Egipcie, Izraelu, libii i południowym Cyprze. Nous fournissons également des prévisions WRF 9 km pour l`Asie de l`est, ce domaine couvre le Japon, la Corée, Taiwan et l`est de la Chine. Argentyna, Chili i Urugwaj są Obsługiwane przez modèle WRF z rozdzielczością 12 km. regiony i ich Granice są niejako wyznaczone na podstawie poprzedniego modelu-GFS.

Jeśli wszystkie pomiary przebiegają bez zakłóceń, WRF aktualizuje się 4 razy dziennie i présente prognozę na najbliższe 78 godzin z 1-godzinnymi przedziałami. Pronozy zawierają Dane o PR, Kości Wiatru, szkwałów, temperatury, całkowitego zachmurzenia i opadów. Jak widać, Jest à Całkiem różne przedstawienie rodzaju opadu, niż do tej Pory. Modèle Icon présente bowiem pogodę w postaci Kodu Synop FM-12. Dla przykładu – 75 à “Silny ciągły śnieg”, un 73 à “umiarkowany ciągły śnieg”. Szarymi kolorami zaznaczono tendencje zachmurzenia, 0 à “rozww Chmur nieznany” (najczęściej Może oznaczać Niebo bezchmurne), 1 à “chmury zanikają”, 2 à “Stan nieba nie zmienia się” a 3 à “chmury w Stadium Rozwoju”. Pełną listę zjawisk Można znaleźć Tutaj: Dzięki ludzikom w Naszym serwisie Możesz zdecydować “Jak ubrać się”, brać ze sobą parasol Czy okulary przeciwsłoneczne w zależności OD pronozy Pogody. Codzienna pronoza Pogody w modelu pomoże ci nie przeziębić się Jeśli wieczorem nastąpi ochłodzenie Albo wzmoże się wiatr.